Move to Heaven
powrót do forum 1 sezonu

Świetny

ocenił(a) serial na 9

Świetny serial który bardzo szybko się ogląda. Historie osób po których firma sprząta ciekawe i smutne . Myślę że po zakończeniu mogę did spodziewać kolejnego sezonu

ocenił(a) serial na 8
Tiina

Potwierdzam. Nie wiadomo kiedy jak mi minął 1 odc. ( prawie godzinny!) i było mi mało. Jeden z lepszych seriali jakie ostatnio widziałam.

ocenił(a) serial na 9
Tiina

Niby ten serial nie jest wyjątkowy, mamy już The good doctor i Stranger Nie jest też genialnie nakręcony ale ma w sobie "to coś" Nie spałam cała noc żeby obejrzeć cały sezon

ocenił(a) serial na 9
YukikoTenshi

Takie seriale wciągają nawet mając prostą fabułę. Gra aktorska, historie, bohaterowie potrafią naprawdę sporo zdziałac

Tiina

O co chodzi z tą dziewczyną z motylem? Czy oznacza to możliwy nowy sezon czy też jest to definitywne zakończenie, którego nie rozumiem (czy się Geu-ru zakochał?)

ocenił(a) serial na 9
marksokh

Ja myślę,że to zakończenie daje nadzieję na kontynuację historii, zwłaszcza że kilka wątków nie zostało wyjaśnionych. Poza tym uważam,że dziewczyna sprawiła ,że Geuru się zakochał (wnioskuję po detalach ,którym się przyglądał i motylu) . Znalazłam w internecie, że w Korei znaczeniami motyla jest młodzieńcza miłość, życie i przemiana:)

ocenił(a) serial na 9
cigau

Ja mam nadzieję na kontynuację bo serial naprawde mi się podobał

ocenił(a) serial na 5
Tiina

Cały trzon serialu, czyli zajmowanie się miejscem po zmarłym, jest ok, ale wszystkie wątki poboczne, bardzo proste. Oprócz tego, serial za bardzo narzuca widzowi dane emocje, ogólnie serial przewidywalny. Całkiem przyjemnie mi się go oglądało

ocenił(a) serial na 9
Tiina

Oby był drugi sezon. Obejrzałam już dużo mocnych rzeczy i serial był momentami przewidywalny, ale miał w sobie to coś i na ostatnim odcinku ryczałam jak bóbr.

ocenił(a) serial na 9
Tiina

Ja wolałbym żeby nie powstał drugi sezon, bo mogą popsuć tak świetny serial. Zazwyczaj kontynuacje mają tendencję spadkową.

ocenił(a) serial na 7
Tiina

Wiecie czy są już jakieś newsy o drugim sezonie? Bo to, że fabuła ewidentnie nie jest zakończona wiadomo, ale niekonieczne podjęto decyzję o kontynuacji. To chyba mało popularny serial i może sobie darowali dalszą produkcję? :(

littlelinkinquar

Są inne lepsze seriale do oglądnięcia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones