PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752805}
8,0 14 070
ocen
8,0 10 1 14070
7,6 8
ocen krytyków
Making a Murderer
powrót do forum serialu Making a Murderer

mowi: " jesli umre przed 31 , albo jesli umre jutro, chce, by ludzie ktorzy mnie kochaja, wiedzieli, ze bylam szczesliwa"....
NIE DZIWI WAS to nagranie? Kto szczesliwy taka gada ???
albo skad ten wiek 31 lat?? Jakby juz ktos myslal o rychłej smierci albo o swojej chorobie, powedzialby raczej [ jesli umre po 30-tce, lub po 40=tce itp ]... dziwne to... czyzby ktos jej wczesniej grozil w jakis sposob ??? a moze chorowalA na nieuleczalna chorobe...hmmm

ocenił(a) serial na 8
lukisz7

To jest bardzo dziwna wypowiedź. Wkurzyło mnie, że nie było do niej szerszego komentarza.
Albo laska coś wiedziała, że i tak umrze za jakiś czas albo to był jakaś gra w stylu prawda czy wyzwanie i jej zadanie to było powiedz co byś poczuła gdybyś wiedziała, że w wieku 31 lat/za 3 lata umrzesz.
Nie wiadomo co to za nagranie. Może faktycznie zadawali sobie różne pytania i akurat pojawiło się takie niefortunne o śmierć? Bardzo mnie irytuje, że nie wiadomo o co dokładnie chodzi z tym filmikiem, że pokazano tylko ten fragment bez wyjaśnienia tła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones