Dom z papieru
powrót do forum 4 sezonu

Czy zmiast Nairobi nie mogli uśmiercić Tokio, nie mogę patrzeć na tą postać jest tak irytująca, przewijam każdą scenę z nią a w tym sezonie dodatkowo przejęła grupę.Niech ją uśmiercą i obejrzę następne 4 sezony z przyjemnością byle bez niej w obsadzie.

ocenił(a) serial na 8
Szalaj

Zgadzam się, zaraz obok Arturito to najbardziej irytująca postać

ocenił(a) serial na 8
kingoshka

Właśnie, po jakie licho tam ten Arturito.? Tak jakby Tokio nie irytowała wystarczająco.

ocenił(a) serial na 9
Szalaj

Co się stanie z sierrą i profesorem? :D

Justixo

Dla potrzeby fabuły profesor sobie z nią poradzi, to w końcu kobieta w ciąży a profesor takim ułomkiem nie jest jeśli chodzi o pojedynki wręcz co pokazał wcześniej.Poza tym ona nikomu się nie chwaliła że znalazła trop, tylko zaczęła działać na własną ręke, nie ździwiłbym się jakby została jakimś Paryżem i działała razem z nimi, bo też stała się wrogiem dla Tamayo ☺

ocenił(a) serial na 9
Szalaj

Buahaha myślę że już tak szaleć nie będą

Justixo

Dla mnie 5 sezon powienien się zacząć jak Manilla oprócz tego strzału w nogę strzela Arturo w głowę, a Gandia ostatnim podrygiem zrzuca Tokio ze schodów po czym ona łamie kark i ginie, Bogota ostatecznie go dobija, narratorem zostaje Berlin.Rio w końcu zacznie być mężczyzną i nie będzie płakał w każdej scenie, dalszą fabułę przyjmuję z ciekawością od producentów i mam nadzieję że 5 sezon nie będzie ostatnim, bo mimo niedorzeczności w fabule ten serial to narkotyk, o 16 miałem już sezon z głowy to najlepiej o tym świadczy

ocenił(a) serial na 8
Szalaj

Tylko że Berlin też nie żyje więc jak miałby być narratorem ?

ocenił(a) serial na 5
Szalaj

Nie zgodzam sie.Tokio zaliczyła progres od ostatniego sezonu.Zaczeła więcej myśleć,starała się rządzić ekipą.

Niestety wątek Nairobi został poprowadzony najgorzej jak się dało.Najpierw absurdalnie utrzymali ją przy życiu dając widzom nadzieję aby potem tak brutalnie ją odebrać.

ocenił(a) serial na 5
Marcin5800

Denver strasznie irytował, podobnie jak Arturo.

Generalnie mając takie możliwości finansowe Profesor powinien to wszystko inaczej poprowadzić.Niestety przez urażonego pedała Nairobi została zabita.

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

gdyby było tak jak chcemy i wszyscy by przezyli, to nie byłoby to samo :)

ocenił(a) serial na 7
lucylu_filmweb

Podczas napadu moze cos pojsc zle ale nieh to bedzie wiarygodne. A nie ochroniarz rambo-terminator-avengers, Rio ktory pozwala mu odejsc, inny bandyta co pozwala sobie odebrac M16 przez jakiegos gwalciciela pajaca, Lizbona ktora znala kazdy szczegol planu tak dobrze byla przygotowana, ale zapomniala pocwiczyc wchodzenie na drzewa. Co tam jeszcze bylo? A tak. Dwie kobiety majace rozwalic 5 ochroniarzy w tym jednego szczegolnie niebezpiecznego o czym wiedzial Profesor i Palermo. Malo brakowalo a wzieliby ze soba na ten napad Abramsa i ze 3 smiglowce bojowe a nie mieli zwyklych granatow ogluszajacych, blyskowych i lzawiacych. Za to Nairobi idealnie nauczyla sie wszystkiego o minach. A mogli wrzucic 3 granaty i spokoj.

ocenił(a) serial na 9
olmer_xc

Mi się podoba, że serial/film jest mało realistyczny. Realizm to ja mam codziennie, takie normalne życie, gdzie takie bajki się nie zdarzają :) Oglądałbyś jakby nakręcili o zwykłym napadzie o którym słyszałeś w wiadomościach?

ocenił(a) serial na 7
Szalaj

Nie wiem kto dał tej dziewczynie dowodzić. Ona się nie nadaje.

ocenił(a) serial na 8
Szalaj

Dokładnie cały czas mam to w głowie: dlaczego nie Tokio? Pewnie dlatego, że jest narratorem, wrrr.

Szalaj

Twoje prośby zostały wysłuchane

Faustyna_Kowalska

Szkoda że w ostatnim sezonie, oczywiście nie obyło się bez elementu komedii.15 uzbrojonych po zęby żołnierzy + Gandia(ten to jest chyba jak Robocop niezniszczalny, z wybitem kciukiem, ze skręconym karkiem, obitym ryjem i uszkodzonym rdzeniem kręgowym, walczy na 1 froncie jak w Legii Cudzoziemskiej) strzelało do niej jak do tarczy , podziurawili ją jak durszlak ale oczywiście dostała wszędzie tylko nie w głowę, żeby zginęłą od razu, tylko zdążyła się pożegnać i bohatersko wszystkich co do niej strzelali wysadzić.Dobrze że to już ostatni sezon bo z odcinka na odcinek trudniej się to ogląda z sentymentu do wcześniejszych sezonów oczywiście obejrzałem.Jest jakaś czynność na świecie, której profesor nie potrafi? Teraz okazał się świetnym położniczym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones