Dom z papieru (2017-2021)
Dom z papieru: Sezon 4 Dom z papieru sezon 4, odcinek 5
odcinek Dom z papieru (2017-2021)

5 minut wcześniej

5 Minutes Earlier 43m
7,2 1 657
ocen
7,2 10 1 1657
Dom z papieru
powrót do forum s4e5

Ta scena pod koniec strasznie mnie wkurzyła. Żeby aż tyloma pociskami nie trafić w nieruchomy punkt?

Igor_Ciesielski

o czym mówisz?

Jakub_Nowak_3

Sory myślałem że skomentowałem 5 odc.
Chodzi mi o scene pod koniec 5 odc gdy gandi zaatakował denvera i resztę w windzie

Igor_Ciesielski

aaa. No tak . On ogólnie unikał tych pocisków jak ninja :D

ocenił(a) serial na 9
Igor_Ciesielski

Też się z tego śmiałam

ocenił(a) serial na 9
Igor_Ciesielski

Mnie też właśnie to strasznie wkurzyło... Ja rozumiem były komandos itp ale:
1. strzela o ile dobrze widze z G36 a on ma 30-40nabojów w magazynku a gość wali ze 2 minuty i dopiero na końcu wyciąga pistolety
2. z 3 stron jest atakowany i w tym czasie nikt nie trafił go celnie pomiędzy kamizelkę czy w ręce/nogi/twarz

pierwsze co mi się nasunęło po obejrzeniu tej sceny: "a co on jest ku.wa robocop". A potem doszedłem do wniosku że scenarzysta z reżyserem naoglądali się Expendables ze Stallone, Arnie'm i resztą ekipy.

EDIT: i jeszcze po tym wszystkim jest wstanie zniknąć przez wentylację i w pare sekund pojawić się w innej części budynku. zero zmęczenia ani nic...

Stanowczo kogoś tu poniosło

maci3k86

Dokładnie to samo powiedziałem do żony przy tej scenie, cyt: "A co on jest kur*a Robocop?"

ocenił(a) serial na 10
maci3k86

Były komandos, morderca, uczestnik misji specjalnych i nie wie od początku jak zdjąć kajdanki? :)

ocenił(a) serial na 9
martyna2582

a potem bez najmniejszego grymasu korzysta z wyłamanego/wybitego kciuka ;)

maci3k86

Wyrzutnia rakiet z Quake'a nauczyła mnie, że należy walić pod nogi. Tu to sami mogli zrobić zamiast na oślep walić po kamizelce.

ocenił(a) serial na 9
JacQu

mmm Q2 i Q3 Arena ahhh... rozmarzyłem się :)

ocenił(a) serial na 7
JacQu

Nawet po kamizelce by odnioslo skutek, bo kamizelka nie zatrzymuje pociskow z karabinow maszynowych. Poza tym sile pocisku i tak sie czuje. Ona moze nawet polamac zebra. to jak cios boksera wagi ciezkiej. Po takiej serii w kamizelke to nawet gdyby jakims cudem ona to wytrzymala powinien miec takie potluczenia i zlamania ze ledwo by oddychal.

olmer_xc

Wiem :) Po prostu mogli już się trzymać ogólnego "realizmu" przyjętego w holiłudzie, bo pewnie znaleźliby się tacy co byliby zaskoczeni, że kamizelki są tak "mało" efektowne. Idąc tokiem pełnego realizmu, to nie mogliby sobie tak komfortowo używać broni bez jakiejkolwiek ochrony słuchu.

JacQu

*efektywne

ocenił(a) serial na 8
Igor_Ciesielski

To jest piąty odc ._.

Cool_World

już było to powiedziane :p

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 8
Igor_Ciesielski

6 odcinek to samo, gdy zabił Nairobi. Tylu do niego strzela a on uciekl. Najśmieszniejsze, że nie celowali w jedyna odsłonięta część ciała, czyli głowę.

ocenił(a) serial na 10
lw23ster

Nie zapominajmy że przede wszystkim wyłamał sobie na początku kciuk.. ;)

ocenił(a) serial na 7
Igor_Ciesielski

Całe dwa sezony czyli 3 i 4 to jest jedna wielka parodia i pośmiewisko. Wzorce męskości zrówano tu z ziemią. Absurdy na każdym kroku. Wystarczało doadać trochę komedii i bez żadnych dodatkowych zmian mamy Strasz film 10.

Kings_Of_Pride

3 i 4 już właśnie pod pieczą Netflixa powstały

ocenił(a) serial na 7
JacQu

I wszytko jasne

ocenił(a) serial na 5
Kings_Of_Pride

BOŻE jakei to jest SŁABE, jeszcze z tym kuzynem denvera, który stał się kobietą. Propaganda rodem z tvp.

ocenił(a) serial na 8
Igor_Ciesielski

No to już lekka przesada z ochroniarzem terminatorem hahaha xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones