Rob StewartI

Robert Thomas Stewart

6,9
564 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rob Stewart

Miłość platoniczna mojego dzieciństwa :D

użytkownik usunięty
kasiorek_f

moja również. Jak Żar tropików leciał w tv miałam może z 7 lat albo 8 ale już wtedy mi się podobał :D

kasiorek_f

A ja jak miałem 6-8 lat to myślałem sobie, ze w przyszłości będę jak Rob: kita i rozchlastana hawajska koszula, a pod nią kaloryferek. Póki co mam kolekcje hawajskich koszul:P

Debesciak

A ja chciałam byś jak Sylvie śliczny i zgrabny rudzielec . Jestem rudzielcem przynajmniej :(

kasiorek_f

Oj nie tylko twojego ;)

kasiorek_f

Facet coś w sobie ma. Jako 7 czy 8 latka z zapartym tchem śledziłam "Żar tropików". Bardziej niż akcję w serialu śledziłam Roba (wtedy jeszcze "tego ładnego Pana z kucykiem").

kasiorek_f

No ja miałam może z 9 czy 10 lat jak ten serial leciał w TV i też się w nim podkochiwałam!

kasiorek_f

dolaczam do funklubu!:D jak emitowali TV musil byc moj :D <333

anuta

oh kooochałam. widzę że nie tylko ja :D
kurde zar tropików to bylo cos, pamiętam jak, po lekciach biegłam do domu żeby nie przegapić odcinka. razem z Banderasem był moją największą miłością wtedy haha

paula18888

no no:D ten szelmowski usmiech kucyk ikoszule hawajskie:D

anuta

szkoda że nie puszczają już tego. mam nadzieje ze kiedy beda. to był naprawdę dobry serial. albo tak mi sie tylko wydawało.. :D no ale mniejsza o to. ważne ze można by było znowu popatrzec na Roba.

paula18888

hehehe nooo wlaaasnie:D ocene sserialu mogło nam zauroczenie zniekształcić:D a popatrzec zawsze milo...:D

kasiorek_f

u mnie to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones