Peter Dinklage

Peter Hayden Dinklage

8,7
47 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Dinklage

Może i jesteś niski, ale za to rolę w GOT stworzyłeś wielką. Jako Napoleon tego serialu powinieneś żyć długo a chędożyć dziewoje jeszcze dłużej. Bądź więc zdrowy, pomysłowy i niechaj kontrakty legną do Ciebie niczym dziewki do Geralta :)

Marvolo666

Wszystkiego najlepszego

Marvolo666

Uważaj, bo to zobaczy. Intencje masz dobre, ale po cholerę to piszesz skoro nie ma najmniejszych szans, że on to zobaczy? Ale ujełeś mnie za serce tymi dziewkami i Geraltem :P

duli500

Za mało tematów przy jego osobie, więc postanowiłem jeden dołożyć. Niech się coś dzieje na forum. Geralt moim wzorem :D

Marvolo666

Geralt przy Hanku Moody to zaledwie półmężczyzna.

Marvolo666

Ma nominacje do złotych globów uwaga za rolę DRUGOPLANOWĄ GOT jak ona gra postać drugoplanową to kto gra główne??!

CelineMarie

Postać główna jest zazwyczaj tylko jedna. nawet jak ktoś występuje we wszystkich scenach może nie być aktorem pierwszoplanowym ;)

grissini

no więc kto jest aktorem pierwszoplanowym w tym serialu który gra główna rolę?

CelineMarie

ciężko powiedzieć, tam jest tyle postaci, że ja nie wiem :D chodziło mi o to żeby Ci wytłumaczyć zasadę na jakiej to działa

CelineMarie

Postać pierwszoplanowa to Daenerys. Chociaż może tylko pozornie.
Możliwe, że w rzeczywistości postacią pierwszoplanową jest Jon Snow, chociaż on ginie pod koniec Tańca ze Smokami z rąk innych czarnych braci, gdy postanawia ruszyć na odsiecz Stannisowi na czele oddziału dzikich ludzi. To rozsierdziło kilku bardziej tradycyjnych braci z Nocnej Straży i go zasztyletowali. Chociaż prawdopodobnie z tą jego śmiercią to nie jest ostatnie słowo Martina.

pepek0206

Raczej wątpie że Martin na serio uśmierci Jona. Skłaniałbym sie ku teorii o "królewskiej" krwi Jona, w więc jest to jedna z 3 najważniejszych postaci w całej Sadze.

Marvolo666

Ma ooooooooooooolbrzymie plusy za akcent i aktorstwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones