PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297829}

Wszystko za życie

Into the Wild
7,9 265 295
ocen
7,9 10 1 265295
7,1 29
ocen krytyków
Wszystko za życie
powrót do forum filmu Wszystko za życie

To jest to

ocenił(a) film na 10

Film bardzo mi się podobał. Chciało się słuchać każdego słowa, wyłapywać każdą cenną radę. Nietypowy ale bardzo interesujący film wart obejrzenia. Bardzo polecam!

ocenił(a) film na 10
Anonymous22

Masz dobry gust !!! :) Ale na pewno nie do końca zgadzasz się z postępowaniem głownego bohatera ?

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

Zgadzam się z tym, do czego doszedł na samym końcu ;)

ocenił(a) film na 10
Anonymous22

??? Chodzi o śmierć ?

ocenił(a) film na 10
Gladiator1000

"Happiness only real when shared".

ocenił(a) film na 10
Anonymous22

Ale on zle to wszystko rozegrał. Nie tak powinno to wszystko wyglądać

ocenił(a) film na 4
Anonymous22

Coś mi się zdaje że jak ktoś daje temu filmowi 10 pkt, to chyba mało filmów obejrzał. Dla mnie był nieznośnie banalny i płytki. Co Ciebie w nim urzekło. Sorry, ale te cytaty z książek albo wypowiedzi tzw starszych mądrych ludzi, były niesamowicie płytkie i oklepane. Film dla nastolatków.

crimson80

Jakze fascynujace zycie musisz prowadzic, skoro dezycje Chrisa wydaja ci sie banalne. O prosze... panie moj, zaskocz mnie swoimi osiagnieciami i pieknymi historiami, ktorymi warto sie dzielic.

ocenił(a) film na 4
AjEmKoli

Phi, też mi wypowiedź. Bez sensu. ja pisze, że film był słaby i płytki, a ty się pytasz o moje życiowe osiągnięcia. WTF?? Czyżbyś nie odróżniał życia od fikcji?

crimson80

Film jest na faktach, maly czlowieczku.

ocenił(a) film na 4
AjEmKoli

Wiem że na faktach. Na pewno kropka w kropkę. Ciekawe ile film ma z prawdą wspólnego.
Poza tym to nie jest tak, że uważam, że ten facet był płytki itd. Nie podobał mi się ten film, po prostu. Słaby scenariusz, słabe dialogi, zostało to źle przedstawione. Gdyby za to się wziął prawdziwy profesjonalista, można by z tej historii stworzyć wspaniałe dzieło. Tu wyszło bardzo przeciętnie.
Nie jestem taki mały. Mam 1,85 wzrostu, a Tobie radze więcej dystansu do siebie:)

ocenił(a) film na 8
crimson80

Coś w tym jest, że historie i mądrości ludzi, których spotkał główny bohater, nie były porywające, ale dla mnie w tym filmie liczy się przedstawienie tego, iż każdy człowiek podświadomie dąży do wolności i zjednoczenia z naturą, a Chris postanowił odkryć te pragnienia i wypróbować na własnej skórze. Nie ukrywajmy tego, że wielu chciałoby to zrobić, ale zwyczajnie się boi. Wydaje mi się, że oglądając ten film powinniśmy zatęsknić za wolnością, beztroską i życiem w drodze, żeby za chwilę docenić, że stateczne i spokojne życie ma plusy, których na co dzień nie dostrzegamy. Ale może jeszcze mało wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones