PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297829}

Wszystko za życie

Into the Wild
7,9 265 362
oceny
7,9 10 1 265362
7,2 30
ocen krytyków
Wszystko za życie
powrót do forum filmu Wszystko za życie

Myślę, że już z samego tytułu możecie się domyślić iż nie zamierzam piętnować głównego bohatera. Owszem zostawił swoją rodzinę, czego następstwem była rozpacz rodziców i smutek siostry. Sądzę jednak, że w przypadku ojca i matki Chrisa nie było to tylko cierpienie z powodu utraty syna. Bo oni tak naprawdę nigdy syna nie mieli i nie chcieli mieć. Chcieli tylko kolejnej postaci w przedstawieniu pod tytułem ,,Wzorowa rodzinka". Nagła utrata tego bohatera sprawiła, że najpierw czuli się zagubieni a potem wreszcie zdali sobie sprawę z tego, że ich relacja z synem od początku była zepsuta. Podróż Chrisa była podmuchem wiatru, który zburzył ich domek z kart.
Jeśli zaś chodzi o siostrę, to myślę, że chłopak opuszczając ją wiedział, że tak naprawdę nie mógłby jej pomóc. Musiała sama przeżyć swoje życie, a przecież ostatecznie wiedziała, że on ją kocha.
Bohater filmu był człowiekiem który od dziecka musiał żyć w sposób narzucony mu przez społeczeństwo choć myślał i odbierał świat inaczej. Nie był nic nikomu winien i miał prawo w końcu ruszyć własną drogą.
Wybrał inne życie niż reszta świata bo czuł, że tak powinno być. Czy to jest powód żeby nazywać go niedojrzałym i nieodpowiedzialnym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones