PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31121}

Ptasznik z Alcatraz

Birdman of Alcatraz
7,9 3 493
oceny
7,9 10 1 3493
7,0 3
oceny krytyków
Ptasznik z Alcatraz
powrót do forum filmu Ptasznik z Alcatraz

Pytanie

ocenił(a) film na 8

Oglądałam dziś na mgm. Film piękny ale przegapiłam poczatek. Kogo właściwie zabił główny bohater i dlaczego? bo zaczełam oglądać od momentu jak chwycił tego strażnika przez kraty. Proszę o odpowiedź.

ocenił(a) film na 9
Xandria

Też właśnie ostatnio oglądałem na MGM. więc tak gość siedział za zabicie gościa który pobił jego dziewczynę która zaś była prostytutką.

ocenił(a) film na 8
SM0K3

ok, dzięki :D

ocenił(a) film na 9
Xandria

Witaj! Film "Ptasznik z Alcatraz" znowu będzie na MGM - w dniu 8 marca 2013 r. o godz. 8.20 rano. Ja nie mam tego programu, niestety.
Jeśli masz ten program, to czy mogłabyś nagrać ten film dla mnie na płytę dvd? Dam Ci mój adres, a za film zapłacę przy odbiorze przesyłki. Byłabym bardzo wdzięczna. Jeśli to możliwe, proszę o kontakt na mój telefon komórkowy 604 933 900. Pozdrawiam - Irena.

ocenił(a) film na 8
IrenaSz

Oh, niestety nie mam nagrywarki. Proponuję zapytać na forum "filmy' może tam będzie, ktoś kto Ci pomoże, lub da namiar na ten film online :)

ocenił(a) film na 9
Xandria

Witam i dziękuję za dobre chęci! Ktoś inny prześle mi ten film. Ale jeżeli sama szukasz jakiegoś filmu, to proszę, napisz szczerze tytuł (lub nazwisko aktora) - jeśli to mam, to Ci skopiuję i prześlę. Żaden kłopot. Mam spory zbiór filmów na dvd - ponad 1,5 tys. - więc może coś utrafisz! pozdrawiam serdecznie - Irena.

IrenaSz

Ten film i napisy można znaleźć na stronach torrentów w necie. Świetny film. I Lancaster i Malden grają super...

ocenił(a) film na 9
Proxima9

Dzięki za wiadomości. Film już zdobyłam, mam go na DVD w wersji z napisami polskimi. Pozdrawiam.

Xandria

Dzisiaj na Ale kino+ :D

kamil607

no i jutro...i w niedzielę :))

Xandria

najlepiej wejśc na wiki :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Stroud

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones