PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030619}
4,6 115
ocen
4,6 10 1 115
4,3 3
oceny krytyków
Drifter
powrót do forum filmu Drifter

Nic się tu nie trzyma kupy: ani dialogi, ani scenariusz, którego właściwie w ogóle nie ma, a przynajmniej wygląda, jakby go ktoś napisał na kolanie. Oprócz przystojny h aktorów nie ma tu czego szukać. Dałem jeden za scenę z siusiakiem w zawodzie, którym dostajemy po twarzy na samym początku, ale potem nie ma co liczyć na odrobinę nagości. To tylko taka zachęta, żebyśmy wytrwali do końca, bo może jeszcze coś zobaczymy..ale nie. Liczyłem, że może przystojni, nadzy mężczyźni zrekompensują mi stracony seans, ale nie było tego tak mało, że przebija to każda szmira serialowa Netflixa. Szkoda, że reżyser nie posilił się chociaż o jakiś morał. Montaż scen też pozostaje wiele do życzenia - niektóre nic nie wnoszą do scenariusza, a większość jest urwana jakby w połowie. Nie polecam.

dacapo

"Liczyłem, że może przystojni, nadzy mężczyźni zrekompensują mi stracony seans". Serio, nadzy mężczyźni mieli ci zrekompensować niedostatki filmowe tego banału? Współczuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones