PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840545}

Cud w celi nr 7

7. Koğuştaki Mucize
8,3 24 697
ocen
8,3 10 1 24697
Cud w celi nr 7
powrót do forum filmu Cud w celi nr 7

Jako że nie lubię zdradzać szczegółów fabuły ani dzielić się obszernymi recenzjami, napiszę tak "do rzeczy". Kreacja aktorska Arasa Buluta Iynemli zasługuje na duże uznanie, gdyż nie była to łatwa rola. Film, jak to film niebędący dokumentem ani biografią, zawiera sporo fikcji, lecz jest w tym także sporo głębi. Warto pochylić się nad kwestiami takimi jak powszechne wówczas tortury, los niewinnych skazanych na cierpienie oraz śmierć, znaczące nadużycia wpływowych ludzi, codzienność osób z niepełnosprawnością itp. Według mnie jest to szczególna i bardzo udana produkcja, lecz nie trafi do każdego. Z pewnością zachwyci osoby o dużej wrażliwości, otwarte na intensywne emocje, jak i takie, które cenią i potrafią docenić pewną prostotę. A tak zupełnie prywatnie, niezwykle cieszy mnie tak wysoka ocena tego filmu na Filmwebie. Nie bójmy się wzruszeń oraz uczuciowości, bo właśnie to jest piękne!

Aybige1

Dla mnie jest sztuką wyzwolenie tak silnych emocji w widzu. W pełni poddałam się urokowi tego filmu i zrobiłam to z przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones