PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12063}

Ćma

7,7 5 415
ocen
7,7 10 1 5415
8,0 4
oceny krytyków
Ćma
powrót do forum filmu Ćma

no i czemu tego filmu nie widzę jakoś w ramówce tvp ? gdzie owa misja ? gdzie wiele starych
znakomitych polskich filmów ? owszem TVP Kultura trochę nadrobiło ale to i tak słabo. Zresztą ta
stacja i tak ciągle powtarza te same filmy. no i Kultura nie jest tak dobrze dostępną stacją jak TVP1
i 2. A co widzę bez przerwy : M jak Miłość, Pierwsza miłość...itp. TRZEBA TO ZMIENIĆ !

piotrszmidt16

Niestety. Na TVP nie ma co liczyć. Ale pamiętaj o abonamencie, to najważniejsze. Na Ćmę natrafiłem kilka razy na KINO POLSKA.

traumma

no tak tylko, że Kino Polska to nie jest ogólnodostępna stacja.
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tv publiczna (chodzi mi o jedynkę i dwójkę) nie pokazuje takich filmów ? Chodzi tylko o kasę ? Ludzie naprawdę tak zgłupieli, że chcą tylko oglądać durne seriale, które prawie niczym się nie różnią ?

ocenił(a) film na 10
piotrszmidt16

Tak, ludzie tak zgłupieli. Ćmę oglądałby marny procent widowni tandetnego serialu.

gadd

To telewizja wychowała sobie takich widzów i po dziś dzień ich hołubi.
W latach 90-tych (pamiętam jak przez mgłę) nadawano wiele klasyków o "ludzkich" porach. Dziś jak TVP zbierze się na "ukłon" wobec miłośników filmu to wyemituje film w godzinach 1 - 3...
Za to jak co roku, od stycznia kochana TVP będzie zamęczać nas spotami reklamowymi, w których będzie żebrać o abonament w imię realizacji misji... Obłęd!

ocenił(a) film na 8
madz20

Nie żebrać. Ściągną od Ciebie haracz batem w rachunku za prąd już niedługo. Mendy.

Czy ktoś wie skąd wziąć ten film?

madz20

Otóż to. Cały czas słyszę, że pewne pozycje są za ambitne dla statystycznego widza, że mogą sobie lecieć w późnych godzinach poza ramówkami albo wcale. Właśnie ramówki zostały stworzone po to, by "wychować" sobie widza. Przecież reklamodawca nie ulokuje kasy w byle czym.

piotrszmidt16

teraz wszedł nowy kanał ogólnodostępny Stopklatka TV
puszczają wiele polskich filmów min. Ćme, Eroice, Pociąg, Austerie i wiele innych klasyków dawno nie emitowanych w TVP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones